lidl gazetka
Konsola DJ USB. (Fajerwerki sylwester karnawa│ prywatka)
Konsola DJ USB Silvercrest, cena 249,00 PLN za 1 opak.
- muzyk─Ö mo┼╝na od razu odtwarza─ç z komputera i miksowa─ç
- z du┼╝ym ko┼éem scratch; crossfader do p┼éynnego przej┼Ťcia ze ┼║r├│de┼é audio; przyciski Sync do przej┼Ť─ç z precyzyjnym taktem
- funkcje muzyczne: Play/Pauza, Cue, Sync, REV, Scratch (2 koła Jog), Scratch/Search
- funkcje do miksowania:
Equalizer (2-pasmowy: Bass-Treble), Channel Pitch, Master Output Level, Effect Select,
Effect On/Off, efekt parametryzacji przez FX-Gain, Crossfader, Channel Volume
- oprogramowanie: Mixvibes Cross DJ wersja LE

Produkt marki Silvercrest

Produkt z LIDL Gazetka od czwartku 27 grudnia 2012 - Zabawa sylwestrowa, karaoke
Konsola DJ USB

Inne gazetki promocyjne

  • Ciep┼ée kurtki dziewcz─Öce i ch┼éopi─Öce - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 03.10.2016
  • Akcesoria do domu i do warsztatu - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 03.10.2016
  • Moda dzieci─Öca - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 03.10.2016
  • Sportowe kurtki i buty marki Crivit - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 01.10.2016
  • Chemia gospodarcza do porz─ůdk├│w domowych - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 29.09.2016
  • Moda damska na jesie┼ä - Lidl gazetka - oferta wa┼╝na od 29.09.2016

  • Komentarze

    • Dj Volt 2012.12.22 13:42:22
      Co o tym s─ůdzicie?
    • Konsola DJ Lidl 2012.12.22 20:57:27
      Wszystko wskazuje na to ze jest to Lidl-owa wersja ION discover dj, z opisu i ilo┼Ťci pokr─Ötel wynika ze ma
    • DJ Majster 2012.12.23 17:37:57
      Co o tym s─ůdzicie ? op┼éaca si─Ö ? i czy jest wej┼Ťcie na mikrofon ?
    • B 2012.12.23 19:59:32
      tez mysle zebyto kupic, co myslicie ?? jestem poczatkujaacym zajawowiczem i virtual dj przestal mnie zadowalac. oplaca sie ?
    • Dj Volt 2012.12.23 20:13:28
      A bd dało sie chociaż program zmienić na virtual dj ??
    • Dj Volt 2012.12.23 23:46:20
      Kupił bym to tylko czy dało by rade zmienić Mixvibes Cross DJ wersja LE na chociażby Virtual DJ Home Free. Da sie ??
    • dupy z was a nie dj 2012.12.24 00:10:32
      do wszystkich wypowiedzi poni┼╝ej, nie jeste┼Ťcie godni miana DJ, je┼╝eli zaczynacie gra─ç na kontrolerze, albo zdajecie tak idiotyczne pytania
    • B 2012.12.24 00:45:28
      a czy ten program jest s┼é─ůby? podobnydo virtual dja sie wydaje
    • B 2012.12.24 01:45:43
      myslicie ze w tym plastiku bedzie mozna chociaz rozdzieli dzwiek na przod i tyl tak zeby dalo sie zrobic odsluch ?:D
    • PioneerDj Polska 2012.12.25 15:31:01
      Witam. Osobi┼Ťcie wol─Ö i nawet posiadam oddzielne odtwarzacze + mixer. Dlaczego? Sam kiedy┼Ť posiada┼éem sprzet (napewno warty paredziedziesi─ůt razy dro┼╝szy od Lidlowskiego) w kt├│rym ma┼éa duperela si─Ö rozwala i ca┼éy sprzet oddajesz do naprawy a nie cze┼Ť─ç jego. Do tego: Jestem mega zwolennikiem pioneera i powiem wam, ┼╝e kontrolery pioneera chodz─ů ju┼╝ od 1500 z┼é (NOWY) Je┼╝eli Pioneer za drogi na wasz─ů kiesze┼ä radz─Ö na tej samej stronie poszuka─ç innych firm (Odrazu m├│wi─Ö, ┼╝e nie znajdziecie tam tego "g├│wna") Ale je┼╝eli chcecie kupi─ç to swojemu dzieciakowi kt├│ry ma 10 lat i lubie si─Ö bawi─ç muzyk─ů to jednak warto to kupi─ç ale dla niego tylko i wy┼é─ůcznie. Pozdrawiam.
    • ExDJPitr 2012.12.26 22:37:03
      Ludzie kt├│rzy wyskakuj─ů z teksatmi kupcie Pionki za 1500z┼é to jacy┼Ť onani┼Ťci sprz─Ötowi przecie┼╝ nikt nie jest na tyle g┼éupi ┼╝eby zaczyna─ç zabaw─Ö o sprz─Ötu za ponad 1000z┼é Wiadomo Pioneer to Pioneer ale lito┼Ťci.... przecie┼╝ jak kto┼Ť chce sobie pogra─ç w domu od czasu do czasu a nie katowa─ç sprz─Ötu na imprezach to chyba nie jest to jaki┼Ť dramat na Yt s─ů filmiki ION Discover DJ i sety z takiego sprz─Ötu popatrzcie i zdecydujcie.... do do postu dupy z was nie dj no chyba normalne ze kto┼Ť kto zaczyna to kupi a nie taki fachura jak TY :):)
    • DJ M 2012.12.28 16:02:01
      Witam, chcia┼ébym si─Ö dowiedzie─ç czy warto kupi─ç ten sprz─Öt i czy ma wej┼Ťcie na mikrofon???????
    • gestu 2012.12.28 21:10:22
      dj m - z tego co mi wiadomo to ma wej┼Ťcie tylko do pod┼é─ůczenia do kompa a nie ma na mikrofon
    • DjMac 2012.12.28 22:44:53
      Potwierdzam, na w/w konsoli jest tylko jedno gniazdo, a także w moim przypadku nie działa z Virtual Dj w ver 7 pro ale być może ja nie potrafię skofigurować
    • dj kaner 2012.12.29 10:54:33
      ja kupiłem i jestem zadowolony wszycstko działa jak trzeba
    • Szymon 2012.12.29 12:05:47
      Napiszcie ludziska jak ustawić odsłuch w tej zabawce na virtualu mam a na tym ich mixvibes nie wiem jak ustawic z góry dzieki za pomoc
    • loco 2012.12.29 21:58:02
      do┼é─ůczam sie do pro┼Ťby Szymona jak w tym czym┼Ť pod┼é─ůczy─ç pods┼éuch??
    • Tom 2013.01.07 11:15:13
      napiszcie jak ustawic odsluch please na zalaczonym sofcie
    • seba 2013.01.09 22:27:22
      jedno pytanie albo dwa kto┼Ť to ma ?? dziala i opalca sie??
    • tomciu 2013.01.26 21:29:52
      czyta┼éem na kilku stronach, ┼╝e nie da sie w┼é─ůczy─ç ods┼éuchu. Mam t─ů konsole i jestem w 100% usytasfakcjonowany