
LIDL Gazetka promocje od poniedziałku 11 lutego 2013 - tydzien XXL
Szynka gotowana w plastrach, Ryż, Żelki Miśki, Pizza, Mintaj panierowany, Salami, Skrzydełka z kurczaka, Cytryny, Ryż Basmati, Filet z pstrąga tęczowego, Mieszanka ciasteczek, Bułeczki mleczne, Pasta do zębów dla dzieci, Maszynka do golenia, Szczoteczki do zębów, Nivea mleczko do ciała,
![]() Chipsy Tortilla , cena 4,99 PLN za 375 g/1 opak. - Solone ... Chipsy Tortilla |
![]() Ketchup , cena 4,99 PLN za 750 ml/1 opak. - Łagodny. Ketchup |
![]() Spaghetti , cena 1,99 PLN za 600 g/1 opak. - 600 g/1 opak. Spaghetti |
![]() Kiełbasa wieprzowa , cena 17,99 PLN za 1500 g/1 opak. - Najwyższa ... Kiełbasa wieprzowa |
![]() Szynka , cena 14,99 PLN za 400 g/1 opak. - Wieprzowa, wiejska, ... Szynka |
![]() Danie gotowe , cena 9,99 PLN za 1200 g/1 opak. - Do wyboru: ... Danie gotowe |
![]() Szynka gotowana w plastrach , cena 9,99 PLN za 400 g/1 opak. ... Szynka gotowana |
![]() Ryż , cena 4,99 PLN za 1150 g/1 opak. - 1150 g/1 opak. Ryż |
![]() Żelki Miśki , cena 3,99 PLN za 360 g/1 opak. - Różne rodzaje. Żelki Miśki |
![]() Pizza , cena 9,99 PLN za 4x300 g/1 opak. Pizza |
![]() Mintaj panierowany , cena 13,99 PLN za 960 g/1 opak. - 6 filetów ... Mintaj panierowany |
![]() Salami , cena 5,69 PLN za 240 g/1 opak. - Różne rodzaje. Salami |
![]() Skrzydełka z kurczaka , cena 11,99 PLN za 1 kg/1 opak. - ... Skrzydełka z kurczaka |
![]() Cytryny , cena 2,74 PLN za 500+250 g/1 opak. - 500+250 g/1 opak. Cytryny |
![]() Ryż Basmati , cena 29,99 PLN za 4,5 kg/1 opak. - Ryż biały, ... Ryż Basmati |
![]() Filet z pstrąga tęczowego , cena 5,99 PLN za 140 g/1 opak. ... Filet z pstrąga |
![]() Jogurt , cena 4,99 PLN za 1 kg/1 opak. - Z kawałkami owoców. ... Jogurt |
![]() Pizza z tuńczykiem , cena 12,99 PLN za 1095 g/1 opak. - Pizza ... Pizza z tuńczykiem |
![]() Jogurt bez laktozy , cena 3,99 PLN za 500 g/1 opak. - Bez laktozy. Jogurt bez laktozy |
![]() Piwo Perlenbacher , cena 15,99 PLN za 8x500 ml/1 opak. - Informujemy, ... Perlenbacher |
![]() Mieszanka ciasteczek , cena 5,99 PLN za 440/550 g/1 opak. - ... Mieszanka ciasteczek |
![]() Bułeczki mleczne , cena 4,99 PLN za 420 g/1 opak. - 12 bułeczek. Bułeczki mleczne |
![]() Pasta do zębów dla dzieci , cena 2,69 PLN za 125 ml/1 opak. ... Pasta do zębów dla |
![]() Maszynka do golenia , cena 16,99 PLN za 20+5 szt./1 opak. - ... Maszynka do golenia |
![]() Szczoteczki do zębów , cena 6,89 PLN za 3 szt./1 opak. - ... Szczoteczki do zębów |
![]() Nivea mleczko do ciała , cena 14,99 PLN za 400 ml/1 opak. - ... Nivea mleczko do |
![]() Ręczniki papierowe , cena 11,99 PLN za 8 rolek/1 opak. - ... Ręczniki papierowe |
![]() Papier toaletowy , cena 24,99 PLN za 20 rolek/1 opak. - 20 ... Papier toaletowy |
![]() Proszek do prania , cena 44,44 PLN za 4,9 kg+350 g/1 opak. - ... Proszek do prania |
![]() Szampon , cena 6,99 PLN za 2x500 ml/1 opak. - Różne rodzaje. Szampon |
![]() Bułeczki do pieczenia , cena 3,99 PLN za 360 g/1 opak. - ... Bułeczki do pieczenia |