O stronie i Nota prawna

Strona internetowa tuGazetka.pl została stworzona przez z siedzibą w Warszawie określanego jako "Wydawcę". TuGazetka.pl to niezależny serwis internetowy poświęcony tematyce gazetek reklamowych i okazyjnych zakupów

TuGazetka.pl to serwis skupiający i prezentujący aktualne oferty promocyjne i gazetki najbardziej znanych marek na rynku. Strona dopiero powstaje. TuGazetka.pl nie jest związana z żadną z prezentowanych marek.

Wszystkie znaki towarowe, logotypy, marki czy znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych

Niektóre elementy Serwisu mogą być własnością podmiotów trzecich i chronione są prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Informacje zaprezentowane w Serwisie informacje są dostarczone w zastanej formie, bez żadnych gwarancji, niemniej jednak intencją Wydawcy jest zapewnienie jak najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji. Pomimo, że Wydawca dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w Serwisie informacje były ścisłe i aktualne, Wydawca nie daje gwarancji co do ich zgodności z aktualnym stanem.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.